Litt om oss

Erga Revisjon er et frittstående revisjons- og rådgivningsselskap med kontorer i Stavanger og på Bryne med hovedfokus på mellomstore kunder. Vi driver også rådgivning for små og store selskaper. Vi legger vekt på å ha bred kontakt med det lokale næringslivet i Rogaland.

Ta kontakt

Om Erga Revisjon

Erga Revisjon ble stiftet i 1998 av statsautorisert revisor Sven Erga. Han er tidligere partner i KPMG og tidligere medlem i Norsk RegnskapsStiftelse. Selskapet har kontorer sentralt i Stavanger i Jens Zetlitz gate 47. Fra 1. september 2020 ble Grand Revisjon på Bryne en del av Erga Revisjon, noe som styrker Erga Revisjon sin posisjon på Jæren. Avdelingen på Bryne holder til i Grand bygget ved Bryne stasjon. 

 

Vi fokuserer på kompetanseutvikling innen våre naturlige fagområder revisjon, regnskap og skatt, og er et lokalt alternativ til de store internasjonale revisjonsselskapene. Vi er stolte av vår revisjonsportefølje, som inneholder både små og store selskaper i ulike bransjer, noen med omsetning over 2 milliarder kroner. Erga Revisjon består i dag av 21 ansatte. 

Vi heier på

I tillegg til å ha god kontakt med det lokale næringslivet, ønsker Erga Revisjon å heie frem det frivillige idrettslivet. Vi bidrar derfor både med kompetanse, idrettsglede og iver i regionen. Du risikerer å treffe på utsendinger fra oss både på europamesterskap i karate, på kamp i Hundvåghallen, styrekurs i idrettslaget eller på joggetur i Godalen. 

Våre medarbeidere

Sven Erga (1955)

Statsautorisert revisor, partner og daglig leder

  908 73 766

 sven.erga@erga.no

Konrad Skulstad (1974)

Statsautorisert revisor, partner

  982 46 651

 konrad.skulstad@erga.no

Øyvind Tjønn (1970)

Statsautorisert revisor, partner

  982 06 629

 oyvind.tjonn@erga.no

Kjell Eide (1957)

Registrert revisor, partner

  975 01 818

 kjell.eide@erga.no

Jorunn Sande (1960)

Registrert revisor, partner

  416 23 640

 jorunn.sande@erga.no

Anette Oftedal (1982)

Statsautorisert revisor, partner

  993 24 711

 anette.oftedal@erga.no

Kjetil Rønning (1982)

Siviløkonom

  993 50 365

 kjetil.ronning@erga.no

Karl Erga (1955)

Siviløkonom

  907 82 334

 karl.erga@erga.no

Norunn Kristine Olsen (1980)

Statsautorisert revisor

  975 93 336

 norunn.kristine.olsen@erga.no

Linn Messel (1982)

Registrert revisor

  932 00 186

 linn.messel@erga.no

Espen Wormnes Tvede (1972)

Registrert revisor

  988 55 808

 espen.w.tvede@erga.no

Daniel Lif-Melberg (1980)

Bachelor i revisjon

  467 92 000

 daniel.lif-melberg@erga.no

Ulrikke Dåsvand (1991)

Siviløkonom

  957 33 031

 ulrikke.daasvand@erga.no

Kjetil Tunheim (1993)

Bachelor i revisjon

  478 32 490

 kjetil.tunheim@erga.no

Elin Fjæran (1981)

Registrert revisor

  907 61 736

 elin.fjaeran@erga.no

Gunn Karin Tunheim (1965)

Registrert revisor og EMBA

 412 20 567

 gktunheim@erga.no

Live Skogvold (1979)

Statsautorisert revisor og Siviløkonom

  977 77 557

 live.skogvold@erga.no

Anne Gunn Reiten Mellemstrand (1980)

Statsautorisert revisor

  483 67 889

mellemstrand@erga.no

Hilde Orre (1985)

Siviløkonom

  416 31 955

 hilde.orre@erga.no

Janniken Timenes (1974)

Statsautorisert revisor

  959 23 193

 janniken.timenes@erga.no

Ellen Thom (1961)

Administrasjons- og regnskapsansvarlig for Erga Revisjon

  480 58 484

 ellen.thom@erga.no